Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Acuvue 1-Day Moist

Acuvue 1-Day Moist 30 szt.

67.86 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe

Producent: Johnson&Johnson

Marka soczewek: Acuvue

Moc: -12.00 do +6.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.5 lub 9.0

Średnica (DIA): 14.2

Jeśli należysz do grona osób dla których świeżość i nawilżenie oczu jest ważne firma Johnson&Johnson przygotowała coś specjalnie dla Ciebie. Soczewki Acuvue 1-Day Moist to gwarancja całodniowego uczucia komfortu. Produkt został opracowany w taki sposób, aby oczy były zawsze nawilżone. Dzięki inteligentnej formule uczucie suchości oka nie pojawi się nawet pod koniec dnia. Po całym dniu komfortowego użytkowania soczewki po prostu należy wyrzucić. Dzięki temu nie ma potrzeby zaopatrywania się w jakiekolwiek roztwory czyszczące. Tryb jednodniowy pozwala na korzystanie z nowej i świeżej pary soczewek każdego dnia. Idealnie dopasowują się one do kształtu oka, przylegają oraz nie powodują ryzyka podwinięcia się lub wypadnięcia soczewki w trakcie użytkowania. Soczewki występują we wszystkich możliwych mocach - dodatnich oraz ujemnych.

Innowacyjna technologia Lacreon chroni przed podrażnieniami oraz negatywnym odziaływaniem czynników zewnętrznych. Technika ta powoduje wiązanie PVP, czyli składnika odpowiedzialnego za zatrzymanie wody w soczewce, dzięki czemu jej materiał jest nawilżony cały dzień, a komfort jej noszenia nie zmniejsza się w żaden sposób wraz z upływem dnia. Produkt Acuvue 1-Day Moist to zdecydowanie mniej osadów na powierzchni soczewki - dzięki czemu cały dzień można cieszyć się dobrą jakością widzenia. Produkt wyposażony jest ponadto w filtr UV, dzięki czemu oczy są chronione przed promieniowaniem UVA i UVB. Zastosowany w soczewkach materiał Etafilcon A nie pozwala na rozwój stanów zapalnych oka. Materiał bowiem stale utrzymuje poziom lizozymów na odpowiednim poziomie.

Korzyści płynące z użytkowania soczewek Acuvue 1-Day Moist:

  • uczucie wygody;
  • utrzymanie pełnego nawilżenia dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii;
  • brak konieczności używania specjalnych roztworów do czyszczenia;
  • pełna ochrona oczu przed promieniowaniem UVA i UVB dzięki filtrowi UV;
  • łatwość w zakładaniu (soczewka posiada wskaźnik, który sprawia że jej aplikacja staje się niezwykle prosta).

Dla kogo soczewki Acuvue 1-Day Moist?

Soczewki Acuvue 1-Day Moist dedykowane są osobom potrzebującym nowoczesnych rozwiązań bez efektu suchości oczu. Soczewki te dedykowane są dla alergików, osób cierpiących na zespół suchego oka, ceniących sobie komfort noszenia oraz poszukujących soczewek o wysokiej ochronie przed promieniowaniem. Ten rodzaj soczewek dedykowany jest również przede wszystkim dla osób poszukujących nowoczesnych oraz wysokiej jakości rozwiązań.