Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku

Soczewki kontaktowe Alcon

Opis soczewek Alcon

Soczewki Alcon to prawdziwa rewolucja na rynku związanym z optyką. Marka Alcon proponuje swoim klientom zupełnie nowe rozwiązania, takich jak Freshlook, Dailies czy też Air Optix, czym wyróżnia się spośród innych firm zajmujących się dystrybucją soczewek kontaktowych.

Alcon dostarcza na rynek soczewki miesięczne, które zostały wyprodukowane z materiału charakteryzującego się wysoką oddychalnością, czyli mieszanki silikonu z hydrożelem nowej generacji. Soczewki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oczy pacjenta zawsze znajdowały się w dobrej formie, były zdrowe i zawsze nawilżone. Wśród soczewek marki Alcon można znaleźć standardowe soczewki sferyczne, soczewki produkowane z myślą o osobach chorujących na astygmatyzm oraz soczewki progresywne, które są przeznaczone dla osób mających problemy z widzeniem w rozmaitych odległościach.

Co wyróżnia soczewki Alcon?

Niektóre z soczewek opisywanej marki można nosić ciągiem przez okres nawet trzydziestu dni oraz nocy. Dzięki soczewkom Alcon możliwe jest także zmienianie koloru swoich oczu. Ważnym jest, że soczewki kontaktowe tego producenta zapewniają oczom noszącego odpowiedni dostęp tlenu. W efekcie można je nosić przez przerwy w dzień i w nocy bez przykrych konsekwencji w postaci pieczenia, bólu czy też tworzenia się zaczerwienień na gałkach ocznych. Soczewki Alcon pozwalają na cieszenie się dobrym widzeniem o każdej porze dnia i nocy. To zupełna rewolucja na rynku z soczewkami kontaktowymi. To marka, która w pełni zasługuje na zaufanie konsumentów.