Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku

Soczewki kontaktowe Bausch&Lomb

Opis soczewek Bausch&Lomb

Marka Bausch&Lomb produkuje popularne soczewki kontaktowe, które wielu użytkowników chwali i wybiera po pierwsze ze względu na niską cenę, po drugie – jej stosunek do jakości. Zobaczmy, jaka jest specyfika produktu i czym wyróżnia się na rynku, biorąc pod uwagę soczewki z serii PureVision oraz Soflens.

Rodzin soczewek PureVision od Bausch&Lomb

PureVision to nazwa serii soczewek przeznaczonych dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Proponuje również rozwiązania dla astygmatyków oraz osób po czterdziestym roku życia. Soczewki wykonane są z materiału AerGel, stworzonego i opatentowanego przez Bausch&Lomb. Zapewniają one zwiększoną przepuszczalność tlenu oraz optymalne nawilżenie oka. W tej kolekcji można dostać także soczewki multifokalne, które pozwalają na dokładne widzenie zarówno z bliska, jak i z daleka. Soczewki PureVision przeznaczone są do chodzenia w trybie miesięcznym. Niektóre z nich należy zdejmować na noc, jednak firma oferuje także rozwiązania dla osób, które chcą budzić się z ostrym wzrokiem.

Rodzina soczewek Soflens od Bausch&Lomb

Kolejną grupą, w ramach której firma Bausch&Lomb proponuje różne rozwiązania dla osób z wadami wzroku, jest Soflens. Składają się na nią soczewki hydrożelowe wykonane z materiału o nazwie Polymacon. Przeznaczone są głównie dla krótkowidzów, którzy liczyć mogą na szeroki wybór mocy soczewki. Serię Soflens wyróżnia przede wszystkim atrakcyjna cena, która przy dobrych właściwościach soczewki, takich jak wysoka przepuszczalność tlenu oraz zawartość wody, jest szczególnie atrakcyjna.