Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia

Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.

90.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe / Soczewki progresywne

Producent: Bausch&Lomb

Marka soczewek: Biotrue

Moc: -9.00 do +6.00 D

Addycja: LOW (do +1.5), HIGH (do +2.5)

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.2

Soczewki progresywne posiadają wspaniałą właściwość. Umożliwiają one ostre widzenia zarówno z daleka, jak i z bliska. Progresywne szkła kontaktowe wykorzystuje się w korekcji starczowzroczności i innych zaburzeń akomodacji.

Wybór progresywnych szkieł kontaktowych jest obecnie bardzo szeroki i rozbudowany. Niezwykle korzystną ofertę posiada marka Biotrue. Soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia to innowacyjne rozwiązanie, inspirowane biologią ludzkiego oka. Gwarantują niebywały komfort noszenia oraz wygodne użytkowanie. W szkłach kontaktowych BioTrue, nawet podczas wielogodzinnego noszenia, obraz jest przez cały czas ostry i przejrzysty. Na jakość widzenia nie wpływa oświetlenie, a obraz jest wyraźny nawet przy słabym świetle. Soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia zapewniają odpowiednią wilgotność oczu oraz utrzymują swój niezmieniony kształt, dzięki nowoczesnej technologii produkcji. Materiał, z którego wykonane są szkła posiada właściwości hypoalergiczne, co jest gwarancją przyjaznego kontaktu z okiem, bez obaw o reakcje alergiczne.

Co wyróżnia soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia?

Dostępne soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia są świetną opcją dla osób, które decydują się okazjonalnie na szkła kontaktowe. Jest to genialny wybór na wszystkie okazje, podczas których chce się zachować ostrość widzenia, a założenie okularów jest niemożliwe. Pływanie w basenie, intensywne wycieczki turystyczne i szalone tańce będą o wiele prostsze z jednodniowymi soczewkami progresywnymi, które zapewniają komfortowe widzenie.