Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus 30 szt.

62.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe

Producent: Alcon

Marka soczewek: Dailies

Moc: -15.00 do +8.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.7

Średnica (DIA): 14.0

Soczewki Dailies AquaComfort Plus to wyjątkowo komfortowe soczewki jednodniowe wykonane z materiału Nelfilcon A z kompleksowym systemem nawilżania o potrójnym działaniu, który jest aktywowany przy każdym mrugnięciu oka. Zapewniają zwilżenie oka już od momentu założenia, stale nawilżają je przez cały dzień i zapewniają uczucie odświeżenia, eliminując całkowicie uczucie suchości oczu.

Warto podkreślić, że nawilżenie oczu utrzymuje się nawet pod koniec nawet najbardziej intensywnego dla naszych oczu dnia. Niezależnie zatem czy dużo przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach, mamy pracę typowo siedzącą, ze wzrokiem wpatrzonym w ekran komputera oraz zmagamy się z przesuszonymi, podatnymi na alergie oczami, to możemy być pewni że soczewki Dailies AquaComfort Plus to najlepszy wybór dla nas.

Zalety soczewek Dailies AquaComfort Plus

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus zbudowane są z wyjątkowego materiału Nelfilcon A oraz zawierają w swoim składzie aż 69% wody, dzięki czemu świetnie dopasowują się do kształtu oka już w pierwszym momencie po założeniu. Unikalny system potrójnego nawilżenia gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz odświeżenia przez cały dzień użytkowania. Do pozostałych cech soczewek Dailies AquaComfort Plus należą:

  • kształtują pozytywne nawyki związane z noszeniem soczewek,
  • mają wysoki poziom nawilżenia,
  • gwarantują ostry obraz,
  • jako produkt jednorazowy nie wymagają stosowania zabiegów pielęgnacyjnych,
  • są higieniczne, ponieważ pod koniec dnia zużyta para soczewek jest utylizowana, a kolejnego zakładana nowa.

Kto powinien wybrać soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus?

Soczewki Dailies AquaComfort Plus przeznaczone są dla osób, które preferują jednodniowy tryb noszenia soczewek ze względów higienicznych oraz praktycznych. Dedykowane są również pacjentom z wrażliwością oczu, alergikom, a także pacjentom krótkowzrocznym i dalekowzrocznym. Sprawdzają się również jako pierwsze soczewki, ponieważ ułatwiają proces oswajania z ich noszeniem, tym samym sprawdzają się również w przypadku najmłodszych odbiorców. Szkła kontaktowe Dailies AquaComfort Plus są również świetnym wyborem dla osób, które do tej pory odczuwały dyskomfort w trakcie użytkowania innych rodzajów soczewek korekcyjnych, ale nie chcą rezygnować z tej formy ochrony wzroku. Okazują się wygodne i funkcjonalne dla osób pracujących przed komputerem i spędzającym czas w klimatyzowanych pomieszczeniach, również dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą nosić okularów korekcyjnych.