Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku

Soczewki kontaktowe Dailies

Opis soczewek Dailies

Jednodniowe soczewki DAILIES® to skuteczny i higieniczny sposób na lepszą jakość widzenia. Nie musisz martwić się o ich czyszczenie i sposób przechowywania. Wśród soczewek Dailies znajdziesz najwyższej klasy soczewki jednodniowe dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością w postaci soczewek Dailies Total 1 i Dailies AquaComfort Plus.

Z myślą o astygmatykach stworzono wersję Dailies AquaComfort Plus Toric, wyposażone w system stabilizacji, zapewniający ostry obraz i wolny od wszelkich zamgleń.

Natomiast u osób po 40 roku życia, gdy następuje stopniowy spadek naturalnej akomodacji oczu ważne jest użycie skutecznej metody korekcji postępującej prezbiopii, istotny jest dobór wysokiej jakości rozwiązania. Okulary bifokalne nie posiadają strefy pośredniej, a wprost przeciwnie jest w przypadku soczewek progresywnych Dailies Total 1 Multifocal, których niewątpliwą cechą jest jednodniowy tryb użytkowania, bez ryzyka podrażnień u osób o przesuszonych oczach.

Jednodniowe soczewki Dailies to rozwiązanie dla osób ceniących zdrowy styl życia, aktywnych i wybierających rozwiązania bezpieczne dla narządu wzroku.