Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku

Soczewki kontaktowe Freshlook

Opis soczewek Freshlook

Soczewki Freshlook są stosunkowo nowym produktem firmy Alcon. Cechują się jednak wysoką jakością oraz niezwykłym komfortem użytkowania - wszystko to za sprawą wysokiej przepuszczalności tlenu oraz dużą wilgotnością soczewki. Soczewki Freshlook na tle innych wyróżnia przede wszystkim fakt, że są to soczewki kolorowe.

Czym wyróżniają się soczewki Freshlook?

W ofercie marki można znaleźć zarówno soczewki, które jedynie podkreślają i uwidaczniają naturalny kolor oczu, jak również takie, które pozwalają na bardziej radykalną zmianę koloru tęczówki. Szkła kontaktowe Freshlook dostępne są w wersji soczewek jednodniowych (Freshlook One Day), jak również soczewek miesięcznych (Freshlook Colors). Są więc świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą zmienić kolor swoich oczu raz na jakiś czas (wówczas wybiorą soczewki jednodniowe), jak również tych, którzy chcą na dłuższy okres zmienić swój wizerunek (wówczas wskazana są soczewki miesięczne). W ofercie firmy można znaleźć również soczewki miesięczne Freshlook ColorBlends, które dzięki nowoczesnej technologii nakładana się kolorów 3w1, gwarantują niepowtarzalny i mieniący się efekt, przy jednoczesnej dużej delikatności zmiany.

Soczewki Freshlook są idealną propozycją dla wszystkich tych osób, które z powodu wady wzroku nie mogą korzystać z popularnych soczewek zmieniających kolor oczu - dzięki Freshlook możliwa jest zarówno zmiana wizerunku, jak i odpowiednia dbałość o korekcję wady. Z pewnością więc ta marka przypadnie do gustu wszystkim osobom, które lubią ciągłe zmiany w swoim wyglądzie i nie przepadają za ograniczeniami.