Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Proclear 1-Day

Proclear 1-Day 30 szt.

55.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe

Producent: Cooper Vision

Marka soczewek: Proclear

Moc: -12.00 do +8.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.7

Średnica (DIA): 14.2

Soczewki Proclear 1-Day to wysokiej klasy soczewki jednodniowe, w których wykorzystano nowoczesną technologię PC. Soczewki charakteryzują się przede wszystkim ciągłą wilgotnością, a co za tym idzie użytkownik nie będzie odczuwał dyskomfortu podczas ich użytkowania. Dodatkowo zastosowano w nich zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu rogówka nie zostanie w żaden sposób uszkodzona przez soczewkę.

Zastosowanie najnowocześniejszych materiałów sprawia, że soczewki Proclear 1-Day wydłużają swoją żywotność. Nosić można je bardzo wygodnie, nawet przez cały dzień, ograniczone do minimum jest uczucie suchości w oku. Soczewki Proclear 1-Day są asferyczne, nie gromadzą się na nich żadne niepokojące osady oraz zanieczyszczenia. Dodatkowo zakupić można je w różnych wersjach, jeśli chodzi o moc, dlatego dopasowane będą do potrzeb indywidualnego klienta. W procesie produkcyjnym zastosowano materiał Omafilcon A, który wraz z uwodnieniem soczewki (59%) wpływa na wysoki komfort użytkowania, stałe nawilżenie oraz unikalną jakość. Oprócz innowacyjnego materiału konstrukcja soczewki opiera się również na nowoczesnej technologii PC Technology™, która w swoim składzie zawiera cząsteczki fosforylocholiny, które występują również w ludzkich błonach komórkowych. Ich podstawową zaletą jest umiejętność utrzymania wilgotności, dzięki czemu zapewniają komfort niezależnie od pory dnia.

Zalety soczewek Proclear 1 Day

Kolejnym atutem soczewek Proclear 1-Day jest powłoka powstrzymująca osadzanie się zanieczyszczeń białkowych, co redukuje ryzyko podrażnień i zaczerwienienia oka. Z kolei wysoka tlenoprzepuszczalność pozwala na szybsze dopasowanie się szkła do rogówki. Do pozostałych istotnych cech soczewek Proclear 1-Day należą:

  • właściwości nieabsorbujące osadów lipidowo- białkowych oraz pozostałych zanieczyszczeń ze środowiska zewnętrznego,
  • optymalny poziom nawilżenia, równomierny przez cały okres użytkowania,
  • zminimalizowany problem suchych i przekrwionych oczu,
  • soczewki idealne dla alergików, dzięki materiałowi hipoalergicznemu,
  • wysoka jakość i uwodnienie materiału za sprawą PC Technology,
  • optymalna tlenoprzepuszczalność, która zapewnia stały dostęp tlenu do rogówki, dzięki temu nie zachodzi nieestetyczne zjawisko przekrwionych oczu.

Kto powinien wybrać soczewki jednodniowe Proclear 1-Day?

Soczewki jednodniowe Proclear 1-Day dedykowane są głównie osobom, które często odczuwają zmęczenie oraz suchość oczu. To uczucie towarzyszy również przy zakładaniu innych szkieł kontaktowych, z którym współwystępują pieczenie i szczypanie. Świetnie odnajdują się w nich także osoby cierpiące z powodu alergii oraz osoby z wysoce wrażliwymi oczami. Ich praktyczność potwierdzają użytkownicy, którzy preferują higieniczne rozwiązania, pozwalające na jednodniowe używanie szkieł kontaktowych. Dzięki nim każdego dnia można zakładać nową parę, nie obawiając się o niezachowanie sterylności. Polecane są również osobom, które lubią prowadzić aktywny tryb życia i uprawiają dużo sportów.