Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku

Soczewki kontaktowe całodobowe

Opis soczewek całodobowych

Soczewki całodobowe to soczewki, które mogą być noszone przez okres od dwóch tygodni do miesiąca. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że nie wymagają zaangażowania ich użytkownika w codzienną pielęgnację oraz to, że nie wymagają konieczności ściągania ich nawet na potrzeby snu. Soczewki całodobowe są wykonane z najwyższej jakości komponentów, które dostarczają rogówce oka nawet do sześciu razy większej ilości tlenu niż w przypadku klasycznych soczewek.

Czym wyróżniają się soczewki całodobowe?

Osoby, które decydują się na krok noszenia soczewek całodobowych bardzo je sobie chwalą. Komfort płynący z ich stosowania jest niezwykle duży. Korzystanie z soczewek całodobowych umożliwia spędzenie dłuższego czasu przed monitorem komputerowym bez konsekwencji w postaci uciążliwego pieczenia i tworzenia się zaczerwienień gałki ocznej.

Użytkownicy soczewek całodobowych przyznają, że ich oczy męczą się w znacznie mniejszym stopniu odkąd zaczęli je nosić. Tradycyjne soczewki nijak mają się do jakości soczewek do noszenia w trybie ciągłym. Stanowią one niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno w domu, jak i w podróży. Nie wymagają bowiem tego by zdejmować je na noc, czyścić i poświęcać czas na ich pielęgnację. Po prostu można je z powodzeniem nosić ciągiem przez dwa tygodnie, a niektóre modele umożliwiają nawet noszenie ich przez pełny miesiąc.

Soczewki całodobowe zupełnie zrewolucjonizowały rynek optyczny. Z każdym dniem przybywa zwolenników noszenia własnie tego rodzaju soczewek. Warto przekonać się na podstawie własnych doświadczeń o ich wyjątkowości.