Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Soflens 59

Soflens 59 - 6 szt.

41.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki miesięczne

Producent: Bausch&Lomb

Marka soczewek: Soflens

Moc: -9.00 do +6.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.2

Tanie to nie znaczy gorsze, co w pełni potwierdzają soczewki Soflens 59 przygotowane przez firmę Bausch&Lomb. W nazwie produktu zawarty został poziom ich uwodnienia - 59% - którego wysoki poziom to gwarancja komfortowej korekcji, nawet u osób długo pracujących przez komputerem i przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. Należy podkreślić, że aktywuje się ono w momencie mrugania tak aby nie zaburzać widzenia. Oko nie jest przesuszone i odporne na osadzanie się zanieczyszczeń na powierzchni soczewki.

Soczewki Soflens 59 są przeznaczone do trybu dziennego, a dla podtrzymania ich cech nawilżających i korekcyjnych, należy poddawać je systematycznej pielęgnacji. Niezależnie od tego czy zmagasz się z krótkowzrocznością czy dalekowzrocznością, to szkła Soflens 59 powinny stać się naszym naturalnym wyborem. W związku ze swoją ceną można je używać przez miesiąc, ale zamiennie z okularami korekcyjnymi. Soczewki Soflens 59, które przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym oraz posiadają charakter sferyczny. Hilafilcon B to materiał, z którego zostały wykonane. Zawiera on aż 59% uwodnienia, dzięki czemu oczy użytkowników są zawsze nawilżone i odżywione. Dodatkowym walorem tego materiału jest odporność na gromadzenie się osadów białkowych oraz innych zanieczyszczeń.

Soczewki kontaktowe Soflens 59 minimalizują uczucie suchości oczu, redukując zaczerwienienia. Technologia UniFit zapewnia doskonały komfort noszenia soczewek oraz łatwość przy zakładaniu i zdejmowaniu. Taki rodzaj jest szczególnie polecany osobom, które cierpią na krótkowzroczność lub nadwzroczność oraz długo pracują przy komputerze. Szczególnie cenne jest bezproblemowe poruszanie się soczewki po rogówce oraz dopasowanie do kształtu oka.