Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Soflens Daily Disposable for Astigmatism

Soflens Daily Disposable for Astigmatism 30 szt.

84.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe / Soczewki toryczne

Producent: Bausch&Lomb

Marka soczewek: Soflens

Moc: -9.00 do 0.00 D

Moc cylindra: -0.75, -1.25, -1.75

Oś astygmatyzmu: 20°, 90°, 160°, 180°

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.2

Soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism są wyjątkowym produktem jednodniowym, przeznaczonym dla wszystkich osób cierpiących na astygmatyzm, czyli wadę układu optycznego.

Zalety soczewek Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism

W swojej świetnej cenie łączą one pomoc w stabilnym i wyraźnym widzeniu oraz niezwykle ważną wygodę użytkowania przez cały dzień, w każdych warunkach - nawet w otoczeniu słabego lub drażniącego oczy oświetlenia. Materiał, z którego zostały wykonane soczewki, to Hilafilcon B, pełniący dwie najważniejsze dla nas funkcje - zapewnia dużą przepuszczalność tlenu przez soczewkę oraz jej uwodnienie, gwarantujące ciągły komfort i wygodę noszenia.

Toryczne soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism są jednorazowe, co oznacza, że nie musimy już przejmować się ich codziennym czyszczeniem, odpowiednim przechowywaniem czy pielęgnacją. W przypadku gdybyśmy zgubili soczewkę, wypadłaby w nieodpowiednim miejscu czy zabrudziła się - wystarczy założyć nową i nie przejmować się stratą - w opakowaniu dostajemy ich aż 30 sztuk. Wyjątkowo cienka konstrukcja soczewek oraz środek zwilżający, dodatkowo podnoszące komfort noszenia, z pewnością zachęcą wszystkie osoby szukające dla siebie produktu idealnego, oraz będą dobrymi argumentami dla tych, którzy ciągle mają dylemat nad przejściem do soczewek i porzuceniem swoich okularów.

Kto powinien wybrać Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism?

Wygoda, bezpieczeństwo i bezproblemowa dostępność prezentowanych soczewek torycznych z pewnością zachęcą wielu nowych klientów, szukających najlepszego rozwiązania przy problemie astygmatyzmu. Soczewki te nie przekręcają się na oczach, zapewniając stabilność i ostrość widzenia, mają asferyczną budowę i wyjątkową odporność na osad białkowy. Produkt jest praktycznie niewyczuwalny na oku, po chwili zapomnimy, że w ogóle mamy na sobie soczewki. Ich łatwa aplikacja, dzięki bardzo cienkim krawędziom i dużej elastyczności, nie sprawi problemu nawet początkującym osobom, którzy mogliby się martwić, że nie poradzą sobie z właściwym nałożeniem soczewki na oko. Nowa para każdego dnia oznacza świeżość i pewność każdego poranka i odpowiedni poziom komfortu aż do późnego wieczora.