Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Air Optix Night&Day Aqua

Air Optix Night&Day Aqua 6 szt.

153.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki miesięczne

Producent: Alcon

Marka soczewek: Air Optix

Moc: -10.00 do +6.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.4 lub 8.6

Średnica (DIA): 13.8

Air Optix Night&Day Aqua to soczewki będące odpowiedzią dla osób zapominających o codziennej pielęgnacji oczu. To że soczewki Air Optix Night&Day Aqua należą do soczewek całodobowych, to nie oznacza że koniecznie należy je używać w trybie na dzień i noc. Posiadają one na tyle rozwinięte właściwości nawilżające, że jeszcze lepiej chronią one wzrok przed ryzykiem przesuszenia niż w przypadku Air Optix Aqua oraz typowych soczewek miesięcznych. Taki tryb stosowania jest szczególnie pomocny u osób, które niekoniecznie dobrze reagują na korekcję z użyciem soczewek dziennych.

Lotrafilcon A to materiał silikonowo-hydrożelowy o bardzo dobrze rozwiniętych właściwościach nawilżających oraz przepuszczających tlen do powierzchni oka. Podobnie jak w przypadku klasycznych Air Optix Aqua, także wersja całodniowa tych soczewek posiada jasne zabarwianie w kolorze niebieskim. Zdecydowanie ułatwia to manipulowanie soczewką, szczególnie u początkujących użytkowników tej metody korekcji wzroku.

Zalety soczewek Air Optix Night & Day Aqua

Air Optix Night & Day Aqua to oddychające soczewki kontaktowe nowej generacji, które dzięki swojej budowie przepuszczają bardzo wysokie wartości tlenu. Ich unikatowość na rynku polega na zastosowaniu innowacyjnej technologii SmartShield. Czas zapomnieć o zaczerwienieniach i suchości oka! SmartShield dba o to, by soczewka pozostawała stale nawilżona a przy tym jednocześnie zapewnia ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami zewnętrznymi, takimi jak kurz czy pyłki. Nawet najbardziej wrażliwy użytkownik poczuje komfort na jaki zasługuje.

Niejednokrotnie użytkownicy soczewek kontaktowych skarżą się na gorszą jakość widzenia, w szczególności w nocy. Dzięki Air Optix Night & Day Aqua o tym zapomnisz! Asferyczna optyka soczewki jest pozbawiona aberracji sferycznej. Dzięki minimalnej różnicy między centrum soczewki a jej obrzeżem, zapewnia najwyższą jakość widzenia jak również ostrość, dzięki której zobaczysz każdy szczegół.

Kto powinien wybrać soczewki całodobowe Air Optix Night & Day Aqua?

To idealna opcja dla każdej osoby żyjącej szybko i nie godzącej się na kompromisy. Jeżeli stawiasz na jakość i nie lubisz ograniczeń, są dla Ciebie idealne. Soczewki Air Optix Night & Day Aqua poleca się w szczególności:

  • pracującym w klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • każdemu kto często korzysta z komputera czy smartfona,
  • posiadającym wrażliwe oko, skłonne do przesuszenia,
  • osobom które często podróżują,
  • prowadzącym nocny tryb życia,
  • uprawiającym wszelkie sporty w tym wyczynowe.