Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Dailies Total 1

Dailies Total 1 - 30 szt.

104.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe

Producent: Alcon

Marka soczewek: Dailies

Moc: -12.00 do +6.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.5

Średnica (DIA): 14.1

Soczewki Dailies Total 1 to najnowszej generacji soczewki jednodniowe, które są w pełni komfortowe w użytkowaniu, nawet przez wiele godzin w ciągu dnia. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w tych soczewkach jest zawarcie wody w wewnętrznej oraz zewnętrznej warstwie, dzięki czemu są one doskonale uwodnione.

Jednodniowe soczewki Dailies Total 1 gwarantują też użytkownikom wysoką przepuszczalność powietrza, a to oznacza, że oczy użytkownika soczewek mogą bez problemów oddychać. Dodatkowo produkt jest praktycznie niewyczuwalny na oku, dzięki swoim rewolucyjnym właściwościom i naturalnym elementom wchodzącym w skład soczewek. Posiadają one w sobie również fosfatydylocholinę, a więc substancję, która występuje zarówno w ludzkim ciele, jak i we łzach. Dzięki temu oko ani przez moment nie będzie suche, co zapewnia doskonałą wygodę użytkowania każdej osobie.

Dailies Total 1 to soczewki z unikalnym gradientem uwodnienia, który sprawia, że soczewki są niewyczuwalne na oku. W zewnętrznej strefie powierzchni soczewki znajduje się woda - uwodnienie warstwy powierzchniowej do 80%, dlatego ich powierzchnia jest jedwabiście gładka a komfort noszenia nieporównywalny. Wyróżnia je także sześciokrotnie wyższa przepuszczalność tlenu od typowych jednodniowych soczewek kontaktowych.