Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal 6 szt.

174.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki miesięczne / Soczewki progresywne

Producent: Alcon

Marka soczewek: Air Optix

Moc: -10.00 do +6.00 D

Addycja: LO (do +1.0), MED (do +2.0), HI (do +2.5)

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.2

Przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez miesiąc soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal doskonale nadają się do widzenia z każdej odległości. Zaprojektowane w trosce o zdrowie oczu nie tylko gwarantują skuteczną korekcję wzroku, ale także zapewniają wysoki poziom nawilżenia, który utrzymuje się przez cały czas ich użytkowania.

Co wyróżnia soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal?

Oferowane soczewki zostały opracowane z wykorzystaniem wysokogatunkowego materiału silikonowo-hydrożelowego Lotrafilcon B, cechującego się obniżonym współczynnikiem sztywności oraz wysoką przepuszczalnością tlenu. Soczewki bardzo dobrze współgrają z naturalnie funkcjonującym narządem wzroku, w żaden sposób go nie obciążając, zapewniając doskonałą jakość widzenia zarówno z bliska, jak i z daleka. Dzięki starannie dopracowanej strukturze natychmiast dopasowują się do kształtu oka. To, co jeszcze wyróżnia soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal to bardzo dobra odporność na zabrudzenia, dzięki czemu gromadzące się na ich powierzchni osady są praktycznie niewyczuwalne na oczach.

Najważniejsze zalety soczewek Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal

Prezentowanym soczewkom można przypisać następujące korzyści:

  • wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu,
  • technologia HydraGlyde® Moisture Matrix ze wskaźnikiem uwodnienia 33%,
  • możliwość noszenia w trybie miesięcznym,
  • lekka i cienka struktura, a co za tym idzie, łatwa aplikacja,
  • dostępność w przedziale mocy optycznych od -10,00 do +6,00 D.

Dla kogo soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal?

Wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal zostały stworzone przede wszystkim z myślą o osobach zmagających się z prezbiopią. Dzięki rewolucyjnej technologii ze wskaźnikiem uwodnienia na poziomie 33% ich użytkownicy mogą cieszyć się komfortem długotrwałego nawilżenia. Z tego względu doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które mają wrażliwe oczy lub często odczuwają dolegliwości tzw. zespołu suchego oka.