Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Biotrue ONEday

Biotrue ONEday 30 szt.

59.49 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki jednodniowe

Producent: Bausch&Lomb

Marka soczewek: Biotrue

Moc: -9.00 do +6.00 D

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.2

Obecnie wiele osób pragnie zrezygnować ze standardowych okularów, na rzecz soczewek kontaktowych. Jednak laicy mają problem z wybraniem odpowiednich soczewek szczególnie, że ich wybór na rynku jest naprawdę duży. Warto jednak przyjrzeć się bliżej soczewkom Biotrue ONEday. To prawdziwa rewolucja na rynku i przede wszystkim ogromny postęp jeśli chodzi o jakość soczewek.

Biotrue ONEday są strworzone pod wpływem inspiracji ludzkim okiem i jego biologią. Gwarantują one to, na czym najbardziej nam zależy - ostrość widzenia. Nawet jeśli mamy je na oku cały dzień, nic nie ulega zmianie.

Co wyróżnia soczewki Biotrue ONEday?

Soczewki są wykonane z materiału HyperGel Breakthrough. Co jest w nim tak niesamowitego? Przypomina on skład ludzkich łez, co jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem. Oko dzięki tym soczewkom jest cały czas nawilżone, nawet nawet po wielu godzinach ich noszenia. Nawet 16 godzin w tych soczewkach nie sprawi, że zaczniemy widzieć gorzej czy też mniej ostro.

Biotrue ONEday są soczewkami jednodniowymi. Dla wielu osób takie rozwiązanie jest najlepsze, szczególnie jeśli nie noszą soczewek na co dzień. Dla kobiet mogą być one idealnym rozwiązaniem chociażby wtedy, gdy udają się one na jakieś ważne przyjęcie, na basen czy też na plażę. Biotrue ONEday gwarantują również doskonałą przepuszczalność powietrza. Sprawiają, że oko cały czas jest bardzo dobrze nawodnione, a obraz jest dzięki nim ostry nawet w słabym świetle.