Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism 6 szt.

229.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki miesięczne / Soczewki toryczne

Producent: Alcon

Marka soczewek: Air Optix

Moc: -10.00 do +6.00 D

Moc cylindra: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Oś astygmatyzmu: 10 do 180

Krzywizna bazowa (BC): 8.7

Średnica (DIA): 14.5

Jesteś astygmatykiem i poszukujesz szkieł kontaktowych, których noszenie będzie wiązało się z wysokim poziomem komfortu? Poszukujesz soczewek, które zapewnią Ci doskonałe widzenie, niwelując powstawanie szumów, refleksów oraz cieni podczas ich użytkowania? Jeżeli tak, z pewnością powinien zainteresować Cię polecany przez nas model - Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism, które kompleksowo zadbają o Twoje oczy!

Cechy soczewek Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism

Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism to wykonane z najwyższym poziomem dbałości toryczne szkła kontaktowe dedykowane astygmatykom. Stworzono je z innowacyjnego materiału Lotrafilcon B, który zapewnia im wysoki poziom nawilżenia oraz nawodnienia, jak i optymalną przepuszczalność tlenową. Dzięki temu Twoje oczy pozostaną nawilżone i pełne blasku przez długi dzień, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Soczewki te perfekcyjnie dopasowują się do oka, oraz cechują się aksamitnością, oraz elastycznością, która sprawia, że są one praktycznie niewyczuwalne dla oka. Co równie ważne, model ten cechuje się także dodatkową stabilizacją, co jest bardzo ważnym czynnikiem przy szkłach dla astygmatyków. Dzięki niemu szkła nie podwijają się ani nie wypadają, a ich noszenie jest bardzo wygodne.

Produkt ten zapewni Ci doskonały widziany obraz, z powodzeniem niwelując występowanie szumów, refleksów, oraz cieni. Dzięki regularnemu noszeniu tych szkieł będziesz widział perfekcyjnie niemalże w każdej sytuacji. Szkła te dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych oraz cylindrycznych, z pewnością więc bez problemu znajdziesz dla siebie idealną parę. Soczewki te dostosowane są do noszenia w trybie dziennym, jednakże wymagają od użytkownika codziennej wieczornej pielęgnacji. Każdego dnia po zakończeniu ich użytkowania należy wyczyścić je za pomocą specjalnie do tego przeznaczonego płynu pielęgnacyjnego. Jedna para szkieł wystarczy Ci na 30 dni jej użytkowania. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk soczewek, które z powodzeniem posłużą Ci przez 3 miesiące, jest to więc opakowanie idealne na zapas.

Dla kogo Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism będą idealnym wyborem?

Soczewki toryczne Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism stworzone zostały dla astygmatyków, będą więc dla Ciebie idealną opcją, jeżeli zmagasz się z tą wadą wzroku. Oprócz tego produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy często przez wiele godzin nosisz okulary i zdarza Ci się w nich zasypiać. Przy użytkowaniu tych szkieł nie powinno stanowić to żadnego problemu.