Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki FreshLook ColorBlends

FreshLook ColorBlends 2 szt.

69.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki miesięczne / Soczewki kolorowe

Producent: Alcon

Marka soczewek: Freshlook

Moc: -8.00 do +6.00 D

Kolor: Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Gray, Sterling Gray, Brown, Green, Gemstone Green, Honey, Pure Hazel, True Saphire, Turquoise

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.5

Kolorowe soczewki Freshlook ColorBlends mogą być użyte zarówno przez osoby z wadami wzroku (soczewki z właściwościami korekcyjnymi do krótkowzroczności i dalekowzroczności), jak i bez wady wzroku (soczewki zerówki). Zieleń kamienna, brylantowy błękit i ametystowy to jedne z najbardziej nietypowych kolorów soczewek Freshlook ColorBlends, idealnych na nawet najbardziej ekstremalne wrażenia (imprezy, mecze, karnawał i wydarzenia artystyczne). Soczewki te poza całkowitą zmianą koloru tęczówki, posiadają także właściwości koloryzujące (np. brązowy i niebieski).

Soczewki kolorowe Freshlook ColorBlends są wykonane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i materiał Phemfilcon A, materiał hydrożelowy o wysokim stopniu uwodnienia. Rekomendowane do użycia w trybie dziennym, zapewniają pełen komfort oraz wysokie walory estetyczne, co potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników.