Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki FreshLook Dimensions

FreshLook Dimensions 6 szt.

160.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki miesięczne / Soczewki kolorowe

Producent: Alcon

Marka soczewek: Freshlook

Moc: -8.00 do +6.00 D

Kolor: Carribean Aqua, Pacific Blue, Sea Green

Krzywizna bazowa (BC): 8.6

Średnica (DIA): 14.5

Freshlook Dimensions to soczewki koloryzujące, w sposób naturalny wzbogacający naturalny kolor oczu. Dzięki nim tęczówki nabiorą nowego wyrazu i będą bardziej wyraziste niż są obecnie. Niezależnie od tego z jakimi soczewkami kontaktowymi mamy do czynienia, to ważne jest zachowanie dobrych właściwości nawilżających, pozwalających je używać nawet do 12 godzin na dzień. Tak podkreślone oko jak i cała twarz osoby je noszące jest bardziej atrakcyjna w odbiorze oraz wydaje się młodsza. Oko jest optycznie większe, a naturalna barwa oczu nie jest przysłonięta.

Do pełnego zachowania cech miesięcznych soczewek kolorowych zaleca się użycie dobrego jakościowo płynu pielęgnacyjnego oraz ich przechowywanie w dedykowanych pojemniczkach. Takie obchodzenie się z nimi jest gwarancją zachowania ich w dobrym stanie przez okres 30 dni ... i nie ryzykowanie podrażnieniami oczu.

Zalety soczewek FreshLook Dimensions

Wyróżnikiem Soczewek FreshLook Dimensions jest podkreślenie i wydobycie głębi z naturalnego, jasnego koloru tęczówki. Wśród soczewek tego rodzaju do wyboru są trzy różne wersje kolorystyczne - błękit karaibski, błękit pacyficzny oraz morska zieleń, stąd łatwo dopasować odcień najlepiej pasujący do karnacji czy koloru włosów.

Oprócz kolorów, soczewki FreshLook Dimensions wyposażone zostały w ciemną otoczkę, która optycznie powiększa oko i intensyfikuje jego kolor. Pomimo tego, soczewki FreshLook Dimensions są półprzezroczyste, co czyni je niedostrzegalnymi dla osób trzecich oraz co dodaje naturalności spojrzeniu, ponieważ nie zakrywają tęczówki a jedynie wydobywają i podkreślają jej barwę. Ponadto są one dostępne w wersji korygującej wzrok (soczewki sferyczne), jak również bez, co czyni je uniwersalnymi i możliwymi do noszenia praktycznie przez każdego i na każdą okazję.

Soczewki FreshLook Dimensions zbudowane są z nowoczesnego materiału Phemfilcon A, który cechuje bardzo wysoki poziom uwodnienia, powyżej 50%, który zapewnia całodniowe, nieprzerwane nawilżenie powierzchni oka. Jest to ważny parametr, eliminujący ryzyko wystąpienia podrażnień, wysuszenia oka oraz powstawania zaczerwienień, jak również przekładający się na utrzymanie stałego komfortu użytkowania szkieł kontaktowych.

Kto powinien wybrać soczewki kolorowe FreshLook Dimensions?

Soczewki FreshLook Dimensions dostępne są w opakowaniu zawierającym 6 sztuk, a każda para wystarcza, przy zachowaniu odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, na miesiąc stosowania. Wspomniane zabiegi pielęgnacyjne polegają na wyczyszczeniu szkieł po całym dniu noszenia w specjalnym płynie do pielęgnacji, który ma za zadanie usunięcie osadów i bakterii. Dochowanie tych prostych procedur gwarantuje zachowanie soczewek w dobrej kondycji, jak również zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo oczom podczas całego miesiąca użytkowania.