Korekcyjne soczewki kontaktowe - pełna ochrona wzroku
soczewki Proclear Sphere RX

Proclear Sphere RX 1 szt.

199.99 zł

Rodzaj soczewek: Soczewki roczne

Producent: Cooper Vision

Marka soczewek: Proclear

Moc: -35.00 do +35.00 D

Krzywizna bazowa (BC): od 6.5 do 10.5 (co 0.1)

Średnica (DIA): od 12.0 do 17.0 (co 0.1)

Proclear Sphere RX to soczewki roczne od Cooper Vision, cechujące się wysokim uwodnieniem (59%), umożliwiającym bezproblemowe stosowanie przez okres roku w trybie dziennym. Aby było to możliwe należy pamiętać o codziennej ich pielęgnacji przy pomocy specjalnego płynu (np. Opti-Free Exress, Clean Active Premium) oraz przechowywania w dedykowanych pojemniczkach.

Soczewki roczne Proclear Sphere RX są alternatywą zarówno dla okularów, jak i soczewek o krótszym okresie wymiany. Posiadają bardzo duże zakresy korekcji do bardzo wysokiej krótkowzroczności (do -35 Dioptrii) oraz nadwzroczności (do +35 Dioptrii), co wyróżnia je pośród innych soczewek kontaktowych. Dzięki Proclear Sphere RX na rok możesz zapomnieć o konieczności częstego zaopatrywania się w soczewki, a ich koszt za każdy dzień użytkowania jest sumarycznie niższy.

Przy tak długim okresie stosowania, ważne jest użycie składników, które są biokompatybilne z komórkami oka - cechy te spełnia zawarta w Proclear Sphere RX fosforylocholina.